Červenec 2007

Test osobnosti

31. července 2007 v 13:31 | Tom |  Testy
Test osobnosti
Tento test je pro tebe, nečti si odpovědi, dokud ho nedokončíš. Podváděl bys pouze sám sebe a výsledky by tě už tolik nepotěšily. Jedná se o zajímavý typologický test.
Je to pouze 10 prostých otázek, tak začni psát a užij si veselé výsledky.
Nyní můžeš začít...
1. Kdy se cítíš nejlépe?
a. ráno
b. během odpoledne a v podvečer
c. pozdě v noci
2. Obvykle chodíš:
a. spíše rychle, dlouhými kroky
b. spíše rychle, krátkými svižnými kroky
c. méně rychle, vzpřímeně, s rovným pohledem
d. méně rychle, s pohledem k zemi
e. velmi pomalu
3. Když mluvíš s lidmi:
a. stojíš se zkříženýma rukama
b. ruce máš spjaté
c. jednu či obě ruce máš založené po boku
d. dotýkáš se osoby, ke které mluvíš
e. pohráváš si s uchem, mneš si bradu nebo uhlazuješ vlasy
4. Když odpočíváš, sedíš s:
a. nohama pokrčenýma v kolenou, srovnanýma na stranu
b. překříženýma nohama
c. nohama nataženýma či napřímenýma
d. jednou nohou složenou pod sebou
5. V případě, že tě něco opravdu pobaví, tvou reakcí je:
a. velký vděčný smích
b. smích, avšak nikoliv tak hlasitý
c. spíše dušený smích
d. rozpačitý úsměv
6. Při příchodu na večírek nebo jinou společenskou akci...
a. vstoupíš s hlasitým pozdravem, aby si tě všichni všimli
b. pozdravíš tišeji a hledáš někoho známého
c. velmi tiše pozdravíš, a pokoušíš se zůstat bez povšimnutí ostatních
7. Ve chvíli kdy se velmi soustředíš na těžkou práci a někdo tě vyruší:
a. uvítáš pauzu
b. budeš se cítit nesmírně podrážděně
c. něco mezi těmito extrémy
8. Které z následujících barev máš nejraději:
a. červená a oranžová
b. černá
c. žlutá nebo světle modrá
d. zelená
e. tmavě modrá nebo fialová
f. bílá
g. hnědá nebo šedá
9. Bezprostředně před usnutím ležíš:
a. rovně na zádech
b. rovně obličejem dolů na břiše
c. na boku, nepatrně zkroucen
d. s hlavou na jedné paži
e. s hlavou pod přikrývkou
10. Často se ti zdá, že:
a. padáš
b. bojuješ nebo zápasíš
c. někoho hledáš
d. létáš či plaveš
e. máš bezesnou noc
f. tvé sny jsou vždy příjemné
BODY:
01. (a) 2, (b) 4, (c) 6
02. (a) 6, (b) 4, (c) 7, (d) 3, (e) 5
03. (a) 4, (b) 2, (c) 5, (d) 7, (e) 6
04. (a) 4, (b) 6, (c) 2, (d) 1
05. (a) 6, (b) 4, (c) 3, (d) 5
06. (a) 6, (b) 4, (c) 2
07. (a) 6, (b) 2, (c) 4
08. (a) 6, (b) 7, (c) 5, (d) 4, (e) 3, (f) 2, (g) 1
09. (a) 7, (b) 6, (c) 4, (d) 2, (e) 1
10. (a) 4, (b) 2, (c) 3, (d) 5, (e) 6, (f) 1
Nyní si sečti všechny body:
NAD 60 BODŮ:
Ostatní tě vidí, jako někoho, s kým by měli jednat opatrně. Vypadáš jako nafoukaný(á), egocentrický(á) a příliš dominantní. Možná tě ostatní obdivují, přejí si tě předčít, ale ne vždycky ti věří, jelikož mají obavy, příliš se s tebou sdružovat.
51 AŽ 60 BODŮ:
V očích ostatních jsi radostný(á), vysoce nestálý(á), poněkud impulzivní povahy. Přirozený vůdce činící rychle svá rozhodnutí, avšak ne vždy nejlépe. Vidí tě jako odvážného(ou), dobrodružného(ou) a někoho, kdo všechno jednou zkusí; dokážeš využít příležitosti a vychutnat si dobrodružství. Vždy bavíš své okolí svojí vyzařující dobrou náladou.
41 AŽ 50 BODŮ:
Ostatní tě vidí jako čerstvého(ou), živého(ou), pohledného(ou), zábavného(ou), praktického(ou) a vždy zajímavého(ou), někoho, kdo je neustále v centru pozornosti, ale dostatečně vyváženě, nesobecky. Také tě považují za hodného(ou), ohleduplného(ou) a často trochu příliš štědrého(ou) s porozuměním; někdo, kdo je vždy obveselí či jim pomůže.
31 AŽ 40 BODŮ:
Ostatní tě vidí jako citlivého(ou), obezřetného(ou), pečlivého(ou) a praktického(ou). Též jako chytrého(ou), nadaného nebo talentovaného, ale nenáročného. Nové přátelé si neutváříš tak rychle a snadno, ale jsi velmi solidní přítel a očekáváš stejnou solidaritu od druhých. Ti, kteří tě opravdu poznají si uvědomují, jak je těžké otřást tvou důvěrou, avšak stane-li se tak, překonáváš to velmi dlouho.
21 AŽ 30 BODŮ:
Přátelé tě vidí jako pilného(ou) a puntíčkářského(ou). Také velmi obezřetného(ou), nesmírně opatrného(ou), pomalého(ou) a stále pracující(ho). Jistě by je opravdu překvapilo, kdybys někdy učinil(a) něco impulzivního či absolutně bez rozmyslu, neboť spíše očekávají, že prověříš všechno ze všech možných stran a obvykle to zamítneš. Domnívají se, že takovéto reakce jsou částečně způsobeny tvojí opatrnou povahou.
MÉNĚ NEŽ 21 BODŮ:
Lidé si o tobě myslí, že jsi stydlivý(á), nervózní a nerozhodný(á), někdo kdo potřebuje dohled, kdo vždy chce někoho jiného pro rozhodování a kdo nechce být zapleten do jakékoliv záležitosti či vztahu. Vidí tě jako úzkostlivého člověka, který vždy vidí problémy i tak, kde žádné nejsou. Většinou připadáš lidem nudný, pokud tě dobře neznaj

Obrázky z Filmu 3:15 zemřeš

30. července 2007 v 8:55 | Tom |  Obrázky
Zdarec lidi tady je pár obrázku z 3:15 zemřeš

Kontakty

30. července 2007 v 8:44 | Tom |  Něco o mě (Uvod)
Zdarec lidi jak mě můžete když chcete kontaktovat no nejdříve mě můžete kontaktovat na ICQ moje ICQ je 241995647 a nebo na email cz.dino@seznam.cz a nebo na mobil cislo je 606929544 dyžtak ne ten mobil pište SMS to je vše

DIPLOM ZA BLESKOVKU

30. července 2007 v 8:42 | Tom |  Diplomy za Bleskovky
Ahoj lidi tohle je muj druhej diplom za bleskovky

Harry Potter a Deathly Hallows

25. července 2007 v 9:49 | Tom |  Knížky
Klikněte na KLIK a budete moc si přečíst par kapitol z Harryho Pottera a Deathly Hallows
PŘEJI PŘÍJEMNOU ZABAVU


Český trailer z Harryho Pottera a Fénixův Řád

23. července 2007 v 11:52 | Tom |  Videa
Stačí kliknout na KLIK a uvídiite český trailer na Harryho Pottera a Fénixův Řád

Vtip1

23. července 2007 v 11:48 | Tom |  Vtipy
Pepíček se zeptal mamky mami můžu ven jiste ale na všechno odpovídej ANO tak jde pepíček do BARU a paní se ho zeptá chceš bombon ano chceš čokoládu ano jdem a potká cigáni a ty cigáni na něho řvou chceš přes držku a pepíček odpoví ANO doma se zase zeptá mamky můžu ven jistě ale na všechno odpovídej NE jde zase do BARU a paní se ho ptá chceš bombon ne chceš čokoládu ne jde dom zase potká cigáni a ty na něho řvou STAČILOTI TO VČERA a pepíček odpoví ne

WARNING

23. července 2007 v 10:44 | Tom
Proč jsi klikl/a???
Hlavně nejezdi dolů !!!!!!!
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Neeeee dál ať tě to ani nenapadne !!!!!!!
-
-
-
-
-
-
-
Neeeeee stop dál už ani krok
-
-
-
-
-
Proč jsi vůbec klikal/a?? To když ti někdo řekne, aby jsi vyskočil/a z okna skočíš????
To o tobě prozrazuje, že jsi hodně zvědavý/á.
No to je tvoje mínus, teď si dej tohle na blog nebo do 7 dnů zemřeš......a pokud ho nemáš, tak si ho rychle udělej!!!!!

Shrek 3

22. července 2007 v 14:56 | Tom |  Filmy
Populární zlobr se tentokrát setká se samotným králem Artušem a rytíři Kulatého stolu.
Když zemře otec princezny Fiony, čeká se, že Shrek převezme královské povinnosti a bude vládnout. Zelený zlobr však netouží ani po trůnu, ani po otravné zodpovědnosti s ním spojené a chce se vrátit k poklidnému životu v bažině. A tak se spolu s milovanou Fionou, upovídaným Oslem a statečným Kocourem v botách vydává hledat nového panovníka. Vhodným adeptem se jeví mladinký král Artuš, je ale třeba jednat rychle, neboť po žezlu prahne vykutálený princ Krasoň… Ve třetím pokračování mimořádně úspěšné animované komedie se setkáme se všemi oblíbenými figurkami z předešlých částí.

Smrtonosná Past 4.0

22. července 2007 v 14:54 | Tom |  Filmy
John McClane je zpět... tak trochu stejně, tak trochu jinak. Tentokrát si to rozdá s virtuálními teroristy a přes všechna počítačová udělátka jde stejně na všecho pěkně po svém.
Kolem Smrtonosné pasti 4.0 se vznášela řada otázek, které se týkaly nejen osoby režiséra Lena Wisemana, jehož "Underworld" filmografie příliš nepovzbuzovala, ale především samotného místa mcclaneovského hrdiny ve světě současných akčních filmů. Všude vidíme kung-fu, akční filmy pohybu, vypulírované restarty legendárních sérií a naprosto neortodoxní pojetí už rozjetých sérií. Jak do tohoto zapadá John McClane, jehož tílko by na konci divokých půtek s padouchy nezachránila ani Lanza a krustu zaschlé krve po celém těle asi pokaždé smýval přinejmenším pár dní? Není na něj už trochu pozdě? A hodí se do filmu o virtuálních teroristech akční legenda, která si to rozdávala s padouchy pěkně tělo na tělo až do zemdlení? Jo, jo, jo... a ještě jednou jo.
John McClane sice třikrát vstoupil do americké historie (pravda, fiktivní), ale rodinné zázemí ani společenskou pozici mu to nezajistilo a i po dvanácti letech dělá nijak významného detektiva. Jenže o čem by byl čtvrtý film, kdyby ho NĚCO z jeho běžného policejního života nevytrhlo a nenahodilo zpět do akce, kde bude přes snahu různých orgánů stejně na všechno hlavně on sám... tentokrát tedy i s parťákem ze světa hackerských geeků. Proti virtuálním teroristům totiž nestačí jen Johnova zarputilost a schopnost naprostého sebezničení... Ano, John McClane se posunul do světa, kam víceméně nepatří a kterému tak trochu hodně nerozumí, ale to mu nebrání v tom, aby šel za svým cílem stejně zavile jako v předchozích dobrodružstvích.
Smrtonosná past 4.0 (hacker-námět už anoncuje hypermoderní číselné označení) je tak trochu encyklopedií všeho, s čím akční filmy od posledního Johnova dobrodružství přišly. Najdete v něm právě kung-fu, akci pohybu, tak trochu restart série a naprosto neortodoxní pojetí rozjeté - a slušnou dobu i zastavené - série. Johna McClanea to ale všechno postaru pořádně štve a zatímco hackerský parťák obstarává virtuální záležitosti, náš hrdina všemi novými pojetími prochází se suchými hláškami (a další a další vrstvou zasychající krve) na rtech. Kung-fu? Pche, na Johna přece žádné kopance neplatí a žádná rána není dost silná, aby znovu nevstal a s ještě větší vervou se do elegantně kopajícího padoucha nepustil za pomoci nejmíň fér prostředků, o kterých bojové školy nikdy neslyšely (například nabrání rozjetým autem).
John McClane je navíc první hrdina, který je schopen bryskně komentovat vlastní zoufalou pozici akčního hrdiny, ze které neplynou žádné výhody... ale prostě musí, protože to za něj nikdo jinej neudělá. A film mu v tom napomáhá skutečně vydatně. Smrtonosná past 4.0 je něco mezi regulérním pokračováním a otevřenou poctou předchozí sérii, která nenápadně zdůrazňuje, že jakkoli jsou hladké a plynulé nové akční filmy pěkné na pohled, John je John. Tomuto poselství trochu škodi neustále nasazované kamerové filtry, které trochu kazí jinak špinavý fyzický look celé McClaneovy odysey. Ale na druhou stranu je obdivuhodné, jak si Johnova urputná cesta k vlastí sebedestrukci udržuje nádech špinavosti, i když je snímaná zcela moderně.
Záběry jsou spojeny zesílenými prostředky à la falešná návaznost ve skutečnosti nenavazujícího pohybu, nádherně promyšleně prostřednictvím ptačích perspektiv zachycuje vertikálně několik plánů (vrtulník letí nad městem a hledá McClanea, zatímco na zemi se v druhém plánu srážejí desítky aut, protože ti bastardi z Padouchova dali na všechny semafory zelenou). Film vůbec stylisticky důmyslně odděluje dva různé světy - virtuální svět padouchů a fyzický svět Johna McClanea, který postupně likviduje virtuální zázemí záporné strany, která musí postupně víc a víc vycházet ze "síťové" anonymity.
Samozřejmě, že kdokoli jen trochu rozumějící počítačům bude při pohledu na hackerské ďábly ve filmu kroutit lehce nechápavě hlavou. Ale je na místě otázka, nakolik to není jen další filmová hra s minulostí akčního či katastrofického žánru, kde jsme klišé typu "nahrávám virus" viděli stokrát a nikdo by si je asi bez zřetelné nadsázky nedovolil v blockbusterovém filmu použít. A jen blázen by neviděl nadsázku ve Smrtonosné pasti 4.0, ve které je praštěné úplně všechno. Vždyť jak jinak brát svět, kde co do praktického žití zoufale nepoužitelní geekové (hraní příznačně např. Kevinem Smithem) žijící u matek, sbírající kartonové stojny ze Star Wars a drahé sci-fi loutky, působí jako mnohem přirozenější obyvatelé fikčního prostoru než děsivě normální John McClane?
Ano, pokud se v předchozích filmech John McClane jako normální člověk ocital v naprosto nenormálních situacích, tentokrát je nenormální celý svět kolem něj. Když je pak i zřejmě naprosto záměrně přepálené finále opravdu hodně přepálené (na Johna v kamionu nalétává armádní stíhačka) a uvědomíme se, že finále všech předchozích filmů byla v rámci dobové kinematografie přepálené úplně stejně, je to přece zcela obhajitelné, ne? Tento film je velkolepá pocta Johnu McClaneovi a vše ostatní je v něm podružné... I padouchové, jejichž motivace zůstávají skoro až do konce víceméně utajené a po úvodním chaosu, který ochromí část USA, už vlastně jen zkoušejí něco realizovat... a John jim to neustále kazí.
Smrtonosná past 4.0 už prostě nevypráví skutečný tradičně chápaný příběh, pouze se tak snaží působit a příběhové stopy ve vyprávění zanechávat, aby se mohla na co "vymlouvat". Jenže celý vztah s dcerou (potatila se) je jen fígl, jak film zarámovat do osobního motivu a tu dokonale promyšlenou (Johnovu) prohlídku napříč různými akčními filmy zlidštit. Ale kdo chce osobní motivy, když může vidět dokonale staromilský i dokonale (post)moderní akční film zároveň, aniž by měl pocit chybějícího profesionálního umu. Nedejte na řeči, krve je v něm dost, přepjatých momentů ještě víc a chybějící "fuck" přece nikoho rozumného nerozhází ("fuck" se podle všeho dočkáte na DVD). Na PG-13 mě místy otevřenost násilí (v dobrém) překvapovala.
A Bruce Willis je pořád stejný frajer, kterému ostatní herci (Justin Long, Maggie Q) mohou jen zdatně sekundovat. Zvládají to dobře, ale všichni až na hlavního grázla (působivý Timothy Olyphant, který překonal lehce přepsychologizovaného padoucha ze "trojky") jsou jen na jedno použití v různých fázích vyprávění. Aby se s nimi mohl John vypořádat a ukázat jim, že přes všechnu eleganci na něj prostě tak nějak nemají. Že by to bylo i McClaneovo poselství současným akčním filmům? Yippee-ki-yay, motherfuckers

Harry Potter a Fénixův Řád

22. července 2007 v 14:52 | Tom |  Filmy
Harry Potter se vrací do Bradavic, aby nastoupil do pátého ročníku školy čar a kouzel. Tam však zjistí, že většina členů kouzelnické komunity věří, že jeho nedávné setkání s Lordem Voldemortem je obyčejný výmysl, čímž je zásadně zpochybněna Harryho důvěryhodnost. Ba co hůř, ministr kouzel Kornelius Popletal opět jmenoval nového učitele obrany proti černé magii. V lekcích podezřelé profesorky Umbridgeové se však mladí čarodějové nic zásadního nenaučí a proto nemají dostatek znalostí k boji s temnými silami, které se kolem nich stahují. Na Hermioninu a Ronovu výzvu se Harry rozhodne vzít chod věcí do svých rukou. Tajně se začne scházet s malou skupinou studentů, kteří se hrdě nazvali Brumbálova armáda, a učí je, jak se ubránit černé magii. Ačkoliv je sám teprve student, připravuje odvážné mladé čaroděje na nebezpečnou bitvu, která brzy propukne

SAGEM My400X

22. července 2007 v 14:50 | Tom |  Mobily
Fyzické parametry
Typ konstrukce:Klasická
Hmotnost (g):85
Výška (mm):105
Šířka (mm):46
Hloubka (mm):14
Barva:Stříbrná
Uživatelská paměť (MB):3.2
Displej
Počet displejů:1
Typ displeje:Barevný
Počet barev:65 tisíc
Výdrž a hardware
Typ baterie:Li-Ion
Pohotovostní doba (h):350
Doba hovoru (min):240
Infraport:ne
Bluetooth:ne
Sítě GSM:900, 1800
Možnost paměťové karty:ne
Kontakty a telefonování
Vyzvánění
Vícehlasé (polyfonní) vyzvánění:ano
Počet hlasů u vícehlasého vyzvanění:32
MP3/WMA/AAC vyzvánění:ne
Zprávy
Rychlé psaní SMS v češtině:ano (zkracuje)
Multimediální zprávy MMS:ano
Psaní a příjem e-mailů:ne
Organizátor
Kalendář:ano
Budík:ano
Kalkulačka:ano
Java:ano
FM rádio:ne
Výměnné kryty:ne
Datové funkce
GPS modul:ne
WAP:ano
SIM Toolkit:ne
Hardwarový modem:ne
GPRS:ano
EDGE:ne
HSCSD:ne
Internetový prohlížeč:ne
Fotoaparát
Integrovaný fotoaparát:ano
Maximální fyzické rozlišení:640 x 480
Vestavěný blesk

Nokia E65

22. července 2007 v 14:49 | Tom |  Mobily
Fyzické parametry
Typ konstrukce:Výsuvná
Hmotnost (g):115
Výška (mm):105
Šířka (mm):49
Hloubka (mm):16
Uživatelská paměť (MB):50
Displej
Počet displejů:1
Typ displeje:Barevný
Počet barev:16 miliónů
Výdrž a hardware
Kapacita baterie (mAh):1000
Pohotovostní doba (h):240
Doba hovoru (min):300
Infraport:ano
Bluetooth:ano
Sítě GSM:850, 900, 1800, 1900
Možnost paměťové karty:ano
Kontakty a telefonování
Vyzvánění
Vícehlasé (polyfonní) vyzvánění:ano
MP3/WMA/AAC vyzvánění:ano
Zprávy
Multimediální zprávy MMS:ano
Instant messaging:ano
Psaní a příjem e-mailů:ano
Organizátor
Datové funkce
GPS modul:?
Hardwarový modem:?
GPRS:ano
EDGE:ano
Internetový prohlížeč:ano
Fotoaparát
Integrovaný fotoaparát:ano
Maximální fyzické rozlišení:?

Specifikace NOKIA E65

Provozní frekvence
Čtyřpásmová: EGSM 900/1800/1900
WCDMA 2100
Vestavěná WLAN (standardy IEEE 802.11g a 802.11b)
WLAN: 802.11b, 802.11g*
WLAN Security: WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA-Enterprise, WPA-Personal
WLAN Quality of Service: WMM, U-APSD


(*) IEEE 802.11e: Wi-Fi Multimedia (WMM) a WMM power save procházejí certifikací. Implementace nezahrnuje WMM-SA

Velikost

Hmotnost: 115 g
Rozměry: 105 x 49 x 15,5 mm
Objem: 74 cm3

Displej

Barevný active-matrix QVGA displej (240 x 320 obrazových bodů) s podporou až 16 milionů barev
Ovládání kontrastu a jasu displeje

Uživatelské rozhraní
S60 3rd Edition, postavené na operačním systému Symbian
Klávesy One Touch pro vypnutí/zapnutí mikrofonu, kontakty a konferenční hovory
Pětisměrné tlačítko Nokia NaviTM s dvěma volně definovatelnými klávesami, tlačítko vypínače, umožňující rovněž výběr z profilů a Vlastní klávesa
Tlačítko pro úpravu S60 umístěné na boku přístroje
Klávesy pro ovládání hlasitosti na boku přístroje

Obrazové funkce

Fotografujte 2megapixelovým fotoaparátem

Přenos zpráv

Čtěte e-maily i s přílohami: podpora protokolů POP/IMAP, SMTP, a IMAP4
Klient pro chat (OMA IMPS 1.2)
Služba Multimedia Messaging Service (MMS, ver. 1.2) pro posílání textu, hlasových vzkazů, videoklipů a fotografií
Distribuční seznamy pro SMS a MMS
Slovník T9 pro prediktivní vkládání textu

Multimédia

Video a audio streaming (3GPP & Real Media)
Hudební přehrávač (MP3/AAC) a mediální přehrávač
Úplná podpora správy Open Mobile Alliance (OMA) pro ochranu obsahu (DRM) 1.0 s forward lock

Paměťové funkce

Uživatelská paměť až 50 MB
Podpora paměťových karet MicroSD

Aplikace

Hry a aplikace založené na Java™ MIDP 2.0
Prohlížeče příloh pro dokumenty, tabulky a prezentace

Připojitelnost

Dual Transfer Mode (MSC 9)
Bezdrátová technologie Bluetooth 1.2
Konektor Pop-Port™
IrDA s přenosovou rychlostí až 115 kb/s

Procházení internetu

Prohlížeč Nokia HTML
Prohlížeč xHTML (HTTP stack)

Přenos dat

EGPRS multislot třída 32 pro 5 + 3 (receive + transmit) timeslotů (dohromady až 6 timeslotů pro maximální rychlost stahování až 296 kb/s)
Multi-slot třídy 32 je také podporován GPRS pro maximální rychlost stahování rychlostí 67 kb/s
Vzdálená a lokální (peer-to-peer) synchronizace kalendáře, kontaktů, poznámek a seznamu úkolů přes Bluetooth, infarport, kabel či síť WLAN

Správa osobních informací (PIM)
Kalendář s týdenním náhledem, kontakty, seznam úkolů a zápisník pro krátké poznámky - vše je dostupné během telefonování

Hlasové funkce
Klávesy One Touch vás dovedou přímo ke kontaktům, vypnutí / zapnutí mikrofonu a konferenčním hovorům
Hlasové vytáčení
Hlasové příkazy pro zkratky v menu, zámek klávesnice a profily
Hlasový záznamník pro poznámky či nahrávání rozhovorů
Vyzvánění, které do zvonění přidává jméno volajícího, takže víte, kdo volá, aniž byste museli kontrolovat displej
Vestavěný handsfree reproduktor
Podporované hlasové kodeky: EFR, FR, AMR NB, HR
Konferenční hovory

Digitální služby
Možnost stahovat vyzvánění, kontakty, e-maily, WAP, MMS, loga operátorů a ikony skupin uživatelů přes služby Over-the-air (OTA)
Upload / download obrázků
Upload / download inteligentních obsahů
Stahování vyzváněcích tónů MIDI

Další užitečné vlastnosti
Přídavné řešení umožňuje začlenění do infrastruktury firemní PBX (private branch exchange)

Obsah prodejního balení
Nokia E65
Baterie Nokia BL-5F
Cestovní nabíječka Nokia AC-4
Headset Nokia HS-5 (černý)
Propojovací kabel Nokia CA-53
Pouzdro Nokia CP-18

Nabíjení Baterie Kapacita
BL-5F 1000 mAh


Pohotovostní doba Rozsah
GSM 7 - 11 dnů
WCDMA 8 - 14 dnů
GSM/WCDMA a WLAN 4 - 5 dnů
Doba hovoru Až
GSM 3 - 6 hodin
WCDMA 1,8 - 2,5 hodin
VoIP 2,2 - 3 hodin

Motorola W375

22. července 2007 v 14:47 | Tom |  Mobily
Fyzické parametry
Typ konstrukce:Typu V nebo jinak otevíratelný
Hmotnost (g):88
Výška (mm):99
Šířka (mm):45
Hloubka (mm):19
Barva:Růžová
Displej
Počet displejů:?
Typ displeje:Barevný
Počet barev:65 tisíc
Výdrž a hardware
Typ baterie:Li-Ion
Pohotovostní doba (h):250
Doba hovoru (min):450
Infraport:ne
Bluetooth:ne
Sítě GSM:900, 1800, 1900
Možnost paměťové karty:ne
Kontakty a telefonování
Počet čísel (mimo SIM):100
Vícepoložkové kontakty:ano
Vyzvánění
Hlasité handsfree:ano
Zprávy
Paměť SMS v telefonu:ano
Multimediální zprávy MMS:ano
Psaní a příjem e-mailů:ne
Organizátor
Kalendář:ano
Budík:ano
Kalkulačka:ano
Hry v telefonu:ano
Java:ano
FM rádio:ano
Výměnné kryty:ne
Datové funkce
GPS modul:ne
WAP:ano
Hardwarový modem:?
GPRS:ano
EDGE:ne
HSCSD:ne
Internetový prohlížeč:ne
Fotoaparát
Integrovaný fotoaparát:ano
Maximální fyzické rozlišení:640 x 480

Specifikace MOTOROLA W375

Technická specifikace
Hmotnost: 88 g
Rozměry (v x š x h): 99 x 45 x 18,6 mm
Tvar / velikost - Lastura
Objem: 73 cm3
Typ displeje: 128 x 160 65K TFT

Datové přenosy
Velkokapacitní paměť USB (přes EMU) do PC - chytit a přetáhnout do interní paměti
GPRS: třídy 8 (1 nahoru / 4 dolů)
Přenos dat pomocí Mobile Phone Tools vs 5.0
Připojitelnost: GPRS,EMU, podporuje Mobile Phone Tools verze 5.0
WAP: 2.0

Výkon
Pásmo: GSM 850/1900/1800 nebo GSM 900/1800/1900
Baterie: až 450 min / 250 h (850 mAh)

Životní styl
Budík
Stopky
Kalkulačka
FM rádio
Kalendář
Přepočítávač měny
Spořič displeje ve tvaru analogových hodin

Zprávy
Pouze nabíjení EMU
Zasílání / přijímání vCard prostřednictvím MMS
Zasílání zpráv: SMS, MMS, EMS a SMS Chat
Prediktivní vkládání textu iTap 5.5 pro psaní zpráv

Správa hovorů
Telefonní seznam se 100 čísly

Personalizace / zábavné funkce
Vyzváněcí tóny MP3
Sluchátka: (kancelářská kvalita) - poslouchejte rádio skrz sluchátka
1,3 MB prostoru pro uživatelské stahování
Zařízení na skládání vyzváněcích tónů
VGA fotoaparát s 4x zoomem (1x, 2x, 3x)
3 přednastavené hry- Football, Crazy, a Space
Podpora sterea prostřednctvím 2,5 mm zástrčky, zaslání / ukončení náhlavní sadou

Sony Ericson W300i

22. července 2007 v 14:45 | Tom |  Mobily
Fyzické parametry
Typ konstrukce:Typu V nebo jinak otevíratelný
Hmotnost (g):93
Výška (mm):90
Šířka (mm):47
Hloubka (mm):24
Barva:Černá
Uživatelská paměť (MB):20
Displej
Počet displejů:2
Typ displeje:Barevný
Počet barev:262 tisíc
Změny velikosti písma:ne
Výdrž a hardware
Typ baterie:Li-Pol
Kapacita baterie (mAh):900
Pohotovostní doba (h):400
Doba hovoru (min):540
Infraport:ano
Bluetooth:ano
Sítě GSM:850, 900, 1800, 1900
Možnost paměťové karty:ano
Kontakty a telefonování
Počet čísel (mimo SIM):1000
Vícepoložkové kontakty:ano
Vyhledávání v kontaktech:postupným psaním
Vyzvánění
Vícehlasé (polyfonní) vyzvánění:ano
Počet hlasů u vícehlasého vyzvanění:40
MP3/WMA/AAC vyzvánění:ano
Hlasité handsfree:ano
Záznamník hovoru:ano
Zprávy
Paměť SMS v telefonu:ano
Velikost paměti na SMS (počet SMS):200
Rychlé psaní SMS v češtině:ano (nezkracuje)
Multimediální zprávy MMS:ano
Instant messaging:ano
Psaní a příjem e-mailů:ano
Organizátor
Kalendář:ano
Budík:ano
Buzení při vypnutém telefonu:ano
Kalkulačka:ano
Diktafon:ano
Hry v telefonu:ano
Java:ano
FM rádio:ano
Výměnné kryty:ne
Datové funkce
GPS modul:ne
WAP:ano
SIM Toolkit:ano
Hardwarový modem:ano
GPRS:ano
EDGE:ano
HSCSD:ne
Internetový prohlížeč:ano
Fotoaparát
Integrovaný fotoaparát:ano
Maximální fyzické rozlišení:640 x 480
Formát snímku:JPEG
Vestavěný blesk:ne
Natačení videosekvencí:ano
Balení (standardní):Český návod, Nabíječka, Originální záruční list výrobce, USB kabel, CD se softwarem, Handsfree (přenosné), Stereo sluchátka, Paměťová karta

Specifikace SONY ERICSSON W300i

DISPLEJ
TFT s 262 144 barvami
128x160 pixe

EXTERNÍ DISPLEJ
Monochrome

ZVUK
Hudební skladby (MP3/AAC)
Vícehlasý zvuk 40 - hlasy

PAMĚŤ
Phone memory 20MB*
Podpora Memory Stick Micro™ (M2™)

SÍTĚ
EDGE
GSM 850
GSM 900
GSM 1800
GSM 1900

ROZMĚRY
90 x 47 x 24.5 mm
3.5 x 1.8 x 1 in

HMOTNOST
94 g
3.3 oz

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKY
Podpora Memory Stick Micro™ (M2™)
Dokonalý hudební zážitek Walkman®
Bluetooth™
Textové a obrázkové zprávy

OBRÁZKY
4xdigitální zoom
Animace tapety
Fotoaparát VGA
Integrovaný fotoaparát
Macromedia Flash Lite™
Obrázková tapeta
SVG Tiny 1.1
VideoDJ™
Videoklip
Videozáznam
Zobrazení hledáčku

ZPRÁVY
Dlouhé SMS (textové zprávy)
Email
MMS (multimediální zprávy)
Zadávání textu s předvídáním
Záznam zvuku

ZÁBAVA
Editor melodií / MIDI (MusicDJ™)
FM rádio
Hudební skladby (MP3/AAC)
Java
Media Player
Mega Bass™ (ochranná známka společnosti Sony)
PlayNow™
Polyphonic ringtones
Trojrozměrné hry
Vestavěné hry
Letový režim

PROPOJITELNOST
Bluetooth™
Fast port
GPRS
Infraport
Podpora USB
Synchronizace s PC
Velkokapacitní médium USB

INTERNET
Modem
Přenosy RSS
Získejte Internetový prohlížeč NetFront™

OVLÁDACÍ PRVKY
Navigační tlačítko
Vibrační vyzvánění

ORGANIZÁTOR
Budík
Hlasitý telefon
Kalendář
Kalkulačka
Konferenční hovory
Kontakty
Memory Stick
PIM Sync
Poznámky
Správce souborů
Stopky
Telefonní seznam
Výměna vizitek
Úkoly
Časovač

Sony Ericson W810i

22. července 2007 v 14:43 | Tom |  Mobily
Fyzické parametry
Typ konstrukce:Klasická
Hmotnost (g):99
Výška (mm):100
Šířka (mm):46
Hloubka (mm):20
Barva:Černá
Uživatelská paměť (MB):20
Displej
Počet displejů:1
Typ displeje:Barevný
Počet barev:262 tisíc
Změny velikosti písma:ne
Výdrž a hardware
Typ baterie:Li-Pol
Pohotovostní doba (h):350
Doba hovoru (min):480
Infraport:ano
Bluetooth:ano
Sítě GSM:850, 900, 1800, 1900
Možnost paměťové karty:ano
Kontakty a telefonování
Vícepoložkové kontakty:ano
Vyhledávání v kontaktech:postupným psaním
Vyzvánění
Vícehlasé (polyfonní) vyzvánění:ano
Počet hlasů u vícehlasého vyzvanění:40
MP3/WMA/AAC vyzvánění:ano
Hlasité handsfree:ano
Záznamník hovoru:ano
Zprávy
Paměť SMS v telefonu:ano
Rychlé psaní SMS v češtině:ano (nezkracuje)
Multimediální zprávy MMS:ano
Instant messaging:ano
Psaní a příjem e-mailů:ano
Organizátor
Kalendář:ano
Budík:ano
Buzení při vypnutém telefonu:ano
Kalkulačka:ano
Diktafon:ano
Hry v telefonu:ano
Java:ano
FM rádio:ano
Výměnné kryty:ne
Datové funkce
GPS modul:ne
WAP:ano
SIM Toolkit:ano
Hardwarový modem:ano
GPRS:ano
EDGE:ano
HSCSD:ano
Internetový prohlížeč:ano
Fotoaparát
Integrovaný fotoaparát:ano
Maximální fyzické rozlišení:1632 x 1226
Formát snímku:JPEG
Natačení videosekvencí:ano
Balení (standardní):Český návod, Nabíječka, Originální záruční list výrobce, USB kabel, CD se softwarem, Handsfree (přenosné), Stereo sluchátka, Paměťová karta

Samsung SGH-E250

22. července 2007 v 14:42 | Tom |  Mobily
Fyzické parametry
Typ konstrukce:Výsuvná
Hmotnost (g):81
Výška (mm):99
Šířka (mm):49
Hloubka (mm):14
Barva:Černá
Uživatelská paměť (MB):10
Displej
Počet displejů:1
Typ displeje:Barevný
Počet barev:65 tisíc
Změny velikosti písma:ano
Výdrž a hardware
Typ baterie:Li-Ion
Kapacita baterie (mAh):750
Pohotovostní doba (h):250
Doba hovoru (min):300
Infraport:ne
Bluetooth:ano
Sítě GSM:900, 1800, 1900
Možnost paměťové karty:ano
Kontakty a telefonování
Počet čísel (mimo SIM):1000
Vícepoložkové kontakty:ano
Vyzvánění
Vícehlasé (polyfonní) vyzvánění:ano
Počet hlasů u vícehlasého vyzvanění:40
MP3/WMA/AAC vyzvánění:ano
Zprávy
Paměť SMS v telefonu:ano
Velikost paměti na SMS (počet SMS):200
Multimediální zprávy MMS:ano
Psaní a příjem e-mailů:ano
Organizátor
Kalendář:ano
Budík:ano
Kalkulačka:ano
Diktafon:ano
Java:ano
FM rádio:ano
Výměnné kryty:ne
Datové funkce
GPS modul:ne
Hardwarový modem:?
GPRS:ano
EDGE:ano
Internetový prohlížeč:ano
Fotoaparát
Integrovaný fotoaparát:ano
Maximální fyzické rozlišení:640 x 480
Vestavěný blesk:ne
Natačení videosekvencí:ano
Balení (standardní):Český návod, Nabíječka, Originální záruční list výrobce, Handsfree (přenosné)

Specifikace SAMSUNG SGH-E250

Základní charakteristika :
Typ krytu: vysouvací
Podporované sítě: Tri-band (900/1800/1900 MHz)
Displej: TFT displej s 65 536 barvami
Fotoaparát: VGA
Vyzvánění: 64hlasé vyzváněcí melodie
Podpora: MMS, GPRS, EDGE, JAVA, WAP, Bluetooth, Internetový prohlížeč
Synchronizace: SyncML, E-mailový klient, s PC pomocí USB
Multimédia: MP3 přehrávač, Video REC/MSG
Funkce: FM rádio
Paměť: 10MB, externí paměť - microSD

Technické údaje :
Typ krytu vysouvací
Sítě Tri-band
Systém Samsung
Hlavní displej TFT
Počet barev 65536
Rozlišení vnitřního LCD 128x160
Vnější displej
Počet barev
Rozlišení vnějšího LCD
Rozměry tel. (VxŠxH) mm 99x49x14
Hmotnost (g) 81
Standardní baterie (mAh) 750
Počet kontaktů (tel./SIM) 1000/250
Profily -
Vícepoložkový seznam ano
Skupina volajících ano
Počet SMS v telefonu 200
MMS 1.2
Velikost MMS (kB) 300
JAVA MIDP2
IrDA -
Bluetooth ano
Offline mód ano
WAP 2.0
WiFi -
E-mail klient ano
Internetový prohlížeč ano
GPRS (Class) 10
EDGE (Class) 10
Synchronizace s PC ano
USB kabel ano
SyncML DS
Nastavení MP3 vyzvánení ano
Polyfonie 40
Sdílená paměť (MB) 10
Rozšiřená paměť microSD
Paměť JAVA (kB) 4000
Počet řádků/sloupců SMS 4/15
T9 ano
Nastavení velikosti stylu psaní ano
Diakritika volitelné
Počet SMS najednou 12
Fotoaparát VGA
Počet kamer 1
Maximální rozlišení 640x480
Fotografické efekty ano
Vícenásobný snímek ano
Noční režim ano
Časovač spouště ano
Volba kvality snímku ano
Volba rámečku při focení ano
Automatické zaostřování -
Blesk -
Video Messaging ano
Video Streaming -
Video Call -
Přehrávání videoklipů ano
MP3 přehrávač ano
Mega Pixel -
TV Out -
Zvuk stereo HF
FM rádio ano
Nahrávání videa ano
Poznámky ano
Život žen -
Kalendář ano
Seznam úkolů ano
Čas ano
Budík ano
Kalkulačka ano
Převodník ano
Záznamník ano
Časovač ano
Krokoměr -
Stopky an

Nokia N95

22. července 2007 v 14:40 | Tom |  Mobily

Parametry NOKIA N95

Fyzické parametry
Typ konstrukce:Výsuvná
Hmotnost (g):120
Výška (mm):99
Šířka (mm):53
Hloubka (mm):21
Uživatelská paměť (MB):160
Displej
Počet displejů:1
Typ displeje:Barevný
Počet barev:16 miliónů
Výdrž a hardware
Typ baterie:Li-Ion
Kapacita baterie (mAh):950
Pohotovostní doba (h):215
Doba hovoru (min):240
Infraport:ano
Bluetooth:ano
Sítě GSM:900, 1800
Možnost paměťové karty:ano
Kontakty a telefonování
Vícepoložkové kontakty:ano
Vyzvánění
Vícehlasé (polyfonní) vyzvánění:ano
MP3/WMA/AAC vyzvánění:ano
Hlasité handsfree:ano
Záznamník hovoru:ano
Zprávy
Paměť SMS v telefonu:ano
Multimediální zprávy MMS:ano
Psaní a příjem e-mailů:ano
Organizátor
Kalendář:ano
Budík:ano
Diktafon:ano
Java:ano
FM rádio:ano
Datové funkce
GPS modul:ano
WAP:ano
Hardwarový modem:?
GPRS:ano
EDGE:ano
Internetový prohlížeč:ano
Fotoaparát
Integrovaný fotoaparát:ano
Maximální fyzické rozlišení:2592 x 1944
Formát snímku:JPEG
Vestavěný blesk:ano
Natačení videosekvencí:ano

Motorola V360

22. července 2007 v 14:38 | Tom |  Mobily

Parametry MOTOROLA V360

Fyzické parametry
Typ konstrukce:Typu V nebo jinak otevíratelný
Hmotnost (g):102
Výška (mm):98
Šířka (mm):49
Hloubka (mm):24
Barva:Zelená
Uživatelská paměť (MB):5
Displej
Počet displejů:2
Typ displeje:Barevný
Počet barev:262 tisíc
Výdrž a hardware
Typ baterie:Li-Ion
Kapacita baterie (mAh):810
Pohotovostní doba (h):240
Doba hovoru (min):420
Infraport:ne
Bluetooth:ano
Sítě GSM:900, 1800, 1900
Možnost paměťové karty:ano
Kontakty a telefonování
Počet čísel (mimo SIM):1000
Vícepoložkové kontakty:ano
Vyzvánění
Vícehlasé (polyfonní) vyzvánění:ano
MP3/WMA/AAC vyzvánění:ano
Zprávy
Paměť SMS v telefonu:ano
Velikost paměti na SMS (počet SMS):100
Rychlé psaní SMS v češtině:ano (nezkracuje)
Multimediální zprávy MMS:ano
Organizátor
Kalendář:ano
Budík:ano
Kalkulačka:ano
Diktafon:ne
Hry v telefonu:ano
Java:ano
FM rádio:ne
Výměnné kryty:ne
Datové funkce
GPS modul:ne
WAP:ano
SIM Toolkit:ano
Hardwarový modem:ano
GPRS:ano
EDGE:ano
HSCSD:ano
Internetový prohlížeč:ne
Fotoaparát
Integrovaný fotoaparát:ano
Maximální fyzické rozlišení:640 x 480
Vestavěný blesk:ne
Natačení videosekvencí:ano